Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Mchy
Numer: StPr/24/0194
OBOWIĄZKI:
Monter instalacji i urządzeń sanitarnychpn.-pt.: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mchy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Podobne ogłoszenia:

Monter urządzeń dźwigowych

Data dodania: 2024-04-28

montaż urządzeń dźwigowych, praca w delegacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: wykształcenie średnie techniczne...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Kościan

Oferta

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Oferta

Monter instalacji fotowoltaicznych

Serwis i montaż paneli fotowoltaicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Lokalizacja: Powodowo