Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0432
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Pile,zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż.,zapoznanie się ze strukturą organizacyjną, przepisami z zakresu danych osobowych i problematyką pracy w wydziale,obsługa stanowiska pracy w zakresie skanowania dokumentów, obsługa faksu, stemplowanie dokumentów,obsługa sekretariatu Biura Starosty,pomoc w bieżącej pracy administracyjno-biurowej wydziału,pomoc w archiwizacji dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile