Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Mechanik
Miejsce pracy: Opatówek
Numer: StPr/24/0126
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe / techniczne, prawo jazdy kat. B, umiejętności manualne oraz organizacji pracy własnej. Oferta w ramach programu PO WER V Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (V)

Miejsce pracy:

Opatówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu