Masażysta - masażystka masaży balijskich

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0330
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży balijskich i tajskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym.Wymagana umiejętność wykonywania co najmniej podstawowych masaży. Przyszły pracownik zostanie przeszkolony z masaży tajskich lub balijskich. Z uwagi na organizację pracy w miejscu pracy, konieczne jest, by kandydat do pracy posługiwał się co najmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Obecnie na miejscu zatrudniona jest cudzoziemka, która specjalizuje się w tego typu masażach, będzie ona pełniła funkcję osoby nadzorującej/ przyuczającej do wykonywania masażu. Osoba ta będzie komunikowała się w j. angielskim.

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie