Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Magazynier
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0130
OBOWIĄZKI:
Nauka:- przyjmowania i rozdziału towaru do magazynu,- rozmieszczania towaru na magazynie,- wydawania towaru klientom,- udzielania informacji o asortymencie,- kontroli przydatności oraz dat ważności towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Mężczyzna w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie