Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Magazynier
Miejsce pracy: Dzierzążenko
Numer: StPr/24/0222
OBOWIĄZKI:
wg. załacznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Kurs obsługi wózków jezdniowych unoszących naładowanych, ciągnikowych i pchających


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzierzążenko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Data dodania: dzisiaj

Pakowanie paczek, przenoszenie kartonów, utrzymanie porządku w miejscu pracy.Różne godziny pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Żerniki

Oferta

Magazynier

Data dodania: wczoraj

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o...

Pracodawca: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Magazynier

Data dodania: wczoraj

Na co zwracamy uwagę u Kandydata: doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku wykształcenie specjalisty/technika dobra znajomość zagadnień...

Pracodawca: Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Września

Oferta