Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Magazynier
Miejsce pracy: Białośliwie
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
er: przyjmowanie towaru do magazynu, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, czynny udział w inwentaryzacjach, zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem, układanie towaru na wyznaczonej powierzchni, wydawanie towaru z magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białośliwie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Data dodania: wczoraj

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Uścikowo

Oferta

Magazynier - operator wózka widłowego

Data dodania: wczoraj

Obsługa wózka widłowego, przyjmowanie towarów z produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Obsługa wózków...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Magazynier - operator wózka widłowego

Data dodania: wczoraj

Obsługa wózka widłowego.Rozładowywanie i załadowywanie transportów paczek na samochody dostawcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta