Magazynier - operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego.Rozładowywanie i załadowywanie transportów paczek na samochody dostawcze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

dobra kondycja fizyczna

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie