Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników.

www.eurodrut.pl

Kierowca
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Opis stanowiska
  • Przygotowanie towaru do przewozu/dostawy
  • Przewóz i dostarczenie towaru
  • Rozładunek towaru
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz gotówki
Wymagania
  • Zorganizowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy Kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność prowadzenia busa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne
  • Zapewniamy narzędzia do pracy