Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Wijewo
Numer: StPr/24/0380
OBOWIĄZKI:
kierowanie samochodem ciężarowym, załadunek, rozładunek towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wijewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego kat.b w ruchu międzynarodowym

Data dodania: wczoraj

wykonanie międzynarodowych przewozów drogowych rzeczy; trasy w Polsce oraz kraje UE Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kierowca samochodu dostawczego

Data dodania: wczoraj

Dostarczanie materiałów budowlanych do klienta Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Lamki

Oferta

Kierowca samochodu ciężarowego, pojazdu specjalnego - pomoc drogowa

Data dodania: 2024-05-12

Prowadzenie pojazdów specjalnych - pomoc drogowa, nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczanie przewożonego ładunku, przygotowywanie pojazdu do...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta