Fryzjer męski (barber)

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Czarnków
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
usługi fryzjerskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czarnków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer

Data dodania: 2024-05-17

strzyżenie damskie, męske, koloryzacja podstawowa, dekoloryzacja, fryzury okolicznościowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Data dodania: 2024-05-13

Strzyżenie i stylizacja włosów oraz zarostu.Golenie brzytwą, depilacja ogniem w stylu tureckim.Depilacja nitką. Praca stojąca. Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Fryzjer

- przeszkolenie BHP i ppoż,- zapoznanie z calokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/firmy,- mycie głowy przy użyciu szamponu,- strzyżenie włosów na...