Elektryk
Miejsce pracy: Piła
Zadania:
  • Prace w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych i technicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie – kierunek energetyka/elektrotechnika lub pokrewny,
  • mile widziane uprawnienia 15 KV,
  • Znajomość budowy i zasad działania urządzeń i maszyn elektrycznych,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • dopłata do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.