Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Strzałkowo
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
montaż,naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzałkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Podobne ogłoszenia:

Elektryk

Data dodania: wczoraj

Zakres obowiązków prace prefabrykacyjne szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, montaż podzespołów mechanicznych oraz aparatów elektrycznych...

Pracodawca: GENPOWER SP Z O O

Lokalizacja: Buszewo

Oferta

Elektromonter

Data dodania: 2024-05-05

Nauka:- wykonywania instalacji elektrycznych w budynkach,- konserwacji istniejących instalacji elektrycznych,- wykonywania pomiarów diagostycznych,-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Data dodania: 2024-04-30