Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Dekarz
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
pokrywanie oraz naprawa dachów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Dekarz

Data dodania: wczoraj

Wykonywanie prac dekarskich Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: dodatkowo - doświadczenie zawodowe jako dekarz lub pomocnik dekarza

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Lokalizacja: Margonin

Oferta

Dekarz

Data dodania: wczoraj

Wykonywanie prac dekarskich Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: dodatkowo - doświadczenie zawodowe jako dekarz lub pomocnik dekarza

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Lokalizacja: Margonin

Oferta

Dekarz

Data dodania: 2024-04-30

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Oborniki

Oferta