Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Brukarz
Miejsce pracy: Wągrowiec
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
prace brukarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wągrowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

Data dodania: wczoraj

układanie kostki brukowej,zakładanie kostki brukowej,wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej,naprawa...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Lokalizacja: Strzałkowo

Oferta

Brukarz

Data dodania: 2024-04-27

Nauka:- obsługa przecinarek,- układania kostki brukowej,- wyliczanie dotyczące zapotrzebowania materiałów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Budzisław Kościelny

Oferta

Brukarz

Data dodania: 2024-04-21

zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich;wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej;wykonywanie nawierzchni...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Kuny