Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
uczestniczenie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w zajęciach dydaktycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gniezno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Terapeuta zajęciowy

Data dodania: 2024-04-26

Aktywizowanie podopiecznych poprzez prowadzenie zajęć terapii zajęciowej z wykorzystaniem metod i technik TZ oraz prowadzenie dokumentacji z prowadzonych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Wychowawca

Data dodania: 2024-04-24

Wychowawca w przedszkolu. Praca w godz 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Uprawnienia: Przygotowanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Gruszczyn

Oferta

Asystent nauczyciela

Data dodania: 2024-04-18

pomoc nauczycielom,uczestniczenie w procesie dydaktycznym, utrzymanie ładu i porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta