Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1254
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomiczne lub administracyjne
Uprawnienia: dokładność, komunikatywność,sumienność
Uprawnienia: chęć nauki i rozwoju, samodzielność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

prawo jazdy mile widziane -do wykorzystania podczas zatrudnienia po stażu

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu