Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Spedytor
Miejsce pracy: Brzeziny (pow. kaliski, gm. Brzeziny), Brzeziny
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
Organizacja i realizacja transportu towarów, przyg. dokumentów, zawieranie umów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, znajomość MS Office, obsługi komputera, znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Brzeziny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Młodszy Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy

Data dodania: 2024-07-10

Zadania: Obsługa Klienta Kluczowego w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu) pozyskiwanie zleceń,...

Pracodawca: GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Lokalizacja: Robakowo, k. Poznania, ul. Żernicka 12

Oferta

Spedytor

Data dodania: 2024-07-09

Stała komunikacja z członkami zespołu, pozostałymi pracownikami firmy (kierowcami) oraz klientami/kontraktorami w j. rosyjskim i angielskim, ponieważ...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Spedytor Międzynarodowy

Data dodania: 2024-07-02

Zadania: Kompleksowa obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych Optymalizacja kosztów spedycyjnych Budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy...

Pracodawca: euro-solution sp z o.o.

Lokalizacja: Suchy Las, k/Poznania, ul. Klonowa 4

Oferta