Specjalista / Specjalistka ds. e-commerce marketplace

Firma Ferguson Sp. z o.o., uznany na rynku producent elektroniki użytkowej, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań + teren
Zakres obowiązków:
  • Wdrożenie i obsługa platform Marketplace (Amazon, eBay, Allegro, Kaufland),
  • Obsługa i rozwój firmowego sklepu internetowego (Shoper),
  • Tworzenie ofert i listingów, ich aktualizacja i optymalizacja,
  • Zarządzanie polityką cenową,
  • Zarządzanie i planowanie kampanii reklamowych,
  • Kontrolowanie oraz rozwijanie sprzedaży na platformach,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiza wyników,
  • Wykonywanie różnych zadań z zakresu Działu Marketingu.
Nasze wymagania:
  • Obsługa platform Marketplace Amazon, Allegro,
  • Mile widziana obsługa platform eBay, Kaufland,
  • Obsługa narzędzi wspierających analitykę i sprzedaż w kanale e-commerce,
  • Umiejętność tworzenia contentu i odpowiedniej jakości listingów,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi promocyjnych udostępnianych przez platformy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads
  • Obsługa narzędzi do tworzenia materiałów graficznych i wideo,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność.
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania,
  • Pracę w dni robocze
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na cały etat, w stabilnej firmie