Pracownik Produkcji Podzespołów Autobusów

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji Podzespołów Autobusów. Praca polega na montażu podzespołów, pomocniczych pracach produkcyjnych oraz obsłudze prostych narzędzi i maszyn. Nie wymagamy specjalnych kwalifikacji - ważne jest chęć do pracy oraz umiejętność obsługi narzędzi i mechanicznych podstaw.
Miejsce pracy: Owińska, ok. 8 km od północnej części Poznania
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność działania w złożonym i dynamicznym otoczeniu
  • Mile widziane zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną
  • Doświadczenie powiązane z pracą na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Stawkę 23,00-25,00 zł netto/godzinę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym z możliwością nadgodzin w soboty
  • Umowę zlecenie
  • Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży autobusowej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik przygotowania produkcji - linia rozlewu (m/k)

Data dodania: wczoraj

Zadania: praca na planie produkcyjnym, przygotowywanie mieszanek na poszczególne linie produkcyjne według receptury, przygotowywanie surowców, dorabianie...

Pracodawca: Trenkwalder

Lokalizacja: Rabowice, k. Swarzędza

Oferta

Pracownik przy produkcji palet

Data dodania: 2024-07-11

Pomoc przy obróbce drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Czajków

Oferta

Pracownik Produkcyjny

Data dodania: 2024-07-09

OPIS STANOWISKA: Pakowanie produktu gotowego; Urozmaicone zadania przy linii produkcyjnej (zmiana zadań co pół godziny );Dbanie o jakość wyrobu gotowego;...

Pracodawca: Good Food Products Sp. z o.o.

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Oferta