Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: Robakowo
Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

Pomocy kuchennej / żywienie zbiorowe w Robakowie (ok. Poznania)

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny
Oferujemy:
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie - umowa o pracę po okresie próbnym (4700,00).
  • Bezpłatny transport.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
Zakres obowiązków:
  • Pomoc przy produkcji gorących posiłków.
  • Wydawanie posiłków.
  • Zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad HACCP.
Oczekujemy:
  • Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.
  • Dyspozycyjności: praca zmianowa 6:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.