Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Przeźmierowo
Numer: StPr/18/5888
OBOWIĄZKI:

sprzątanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

praca w poniedziałek 15-20, wtorek 8-12, środa 14-19, czwartek 15-20

Miejsce pracy:

Przeźmierowo


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik gospodarczy (sprzątający)

Zakres obowiązków:czynności związane z utrzymaniem czystości w stacji dializ oraz pomoc w zakresie podstawowej opieki nad pacjentem;forma zatrudnienia:...

Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Korsyka, Francja Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PERSONEL SPRZĄTAJĄCY. Do obowiązków...

Pracownica / Pracownik serwisu sprzątającego biura

Pracownik serwisu sprzątającego biura.Preferowana płeć to kobiety.Praca w Belgii w rejonie miasta DIEST.Sprzątanie biur oraz sklepów.Praca w dwuosobowych...