Praca: Specjalista ds. Administracji Logistyki

W pracy cenimy wkład każdego Pracownika w realizację naszych  strategii.  Na co dzień żyjemy wartościami, które są naszym etycznym i moralnym kompasem oraz podstawą podejmowania wszystkich decyzji. Naszą siłą są nasi Partnerzy Biznesowi, Klienci oraz zaangażowani Pracownicy.

Z  pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które  służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.
Do naszego Centrum Logistycznego w Koninku poszukujemy osoby, która z pasją, odwagą i otwartością podejmie wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji. Jeśli rozpoznajesz siebie w tym ogłoszeniu, to bardzo chcemy, abyś już teraz wiedział, że z radością czekamy na Ciebie.

Specjalista ds. Administracji Logistyki
Miejsce pracy: Koninko
Zakres obowiązków:
  • budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od kontrahentów,
  • administrowanie danymi w systemie magazynowym, nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej,
  • dbałość o prawidłowość wprowadzania danych do systemu,
  • wystawianie faktur VAT i faktur korygujących,
  • prowadzenie ewidencji wystawionych dokumentów (dowodów wydania, przyjęcia towaru, faktur i faktur korygujących),
  • kontrola stanów magazynowych.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i chęć doskonalenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • kartę Multisport (z dofinansowaniem pracodawcy),
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • rabaty na zakupy  we wszystkich supermarketach Sieci,
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze.