Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/18/1012
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe na terenie ZDPS w Wieleniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Miejsce pracy:

Wieleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/robotnik-gospodarczy_2120602.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik przyjęcia towaru

Przyjmowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi procedurami Przyjęcia Towaru używając skanerów (PDCU). Sprawdzanie dostawy pod względem jakości...

Robotnik gospodarczy

Sprzątanie boksów, mycie boksów, karmienie zwierząt, mycie misek, koszenie trawy, zamiatanie placu, pomoc przy czipowaniu zwierząt, wykonywanie...

Robotnik gospodarczy

mycie i dezynfekowanie kurnikówWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe