Praca: Przedstawiciel Handlowy

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • realizacja wizyt w sklepach sieciowych na powierzonym terenie według ustalonego planu;

  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów;

  • organizowanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów;

  • zarządzanie powierzonym budżetem;

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

  • budowa pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagane w branży spożywczej i współpracy z sieciami wielkopowierzchniowymi) min 2 lata;

  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe);

  • samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu;

  • duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów;

  • znajomość MS Office;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista;

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Co możemy Ci zaoferować:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie plus premii za osiągane wyniki;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony od 6 do 9 miesięcy w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • bezpłatny pakiet medyczny;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole;

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwości rozwoju zawodowego.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_1956409.html
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.