Praca: Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 1990217, z dnia 04-06-2018

Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 12 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649.

Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: / Murowana Goślina

Opis stanowiska

  • kompletacja towaru wg zamówienia klienta,
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • obsługa skanera i wózka widłowego.

Wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • aktualna książeczka SANEPID-u,
  • doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózka widłowego,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • sprawność fizyczna,
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre warunki pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-magazynowy-operator-wozka-widlowego_1990217.html