Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Buk
Numer: StPr/18/4802
OBOWIĄZKI:
praca jako operator wózka widłowego, gotowość do pracy zmianowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, umiejętność pracy na maszynach do pakowania i przetwórstwa tworzyw sztucznych, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę oraz żurawie, dodatkowo- mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych, ogólna wiedza mechaniczna, gotowość do pracy zmianowej

Miejsce pracy:

Buk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-wozka-widlowego_2118477.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu