Praca: Operator maszyn do produkcji płyt i sklejek/kontroler jakości wyrobów

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Operator maszyn do produkcji płyt i sklejek/kontroler jakości wyrobów
Miejsce pracy: Czarnków
Numer: StPr/18/1084
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn i urządzeń do produkcji płyt wraz z kontrolą jakości, okazjonalnie tłumaczenie dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Czarnków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 123 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie