Praca: Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Nauczyciel przedmiotów informatycznych
Miejsce pracy: Opalenica
Numer: StPr/19/0664
OBOWIĄZKI:

Nauczanie przedmiotów informatycznych w technikum.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

kwalifikacje do nauczania przedmiotów informatycznych

Miejsce pracy:

Opalenica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 236,44 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu