Praca: Młodszy Pracownik Kas i Punktu Obsługi Klienta

Młodszy Pracownik Kas i Punktu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: MP/KPOK/057
Opis stanowiska:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem oraz obsługą reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

Wymagania:
  • uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • skrupulatność i rzetelność
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • doświadczenie na stanowisku Kasjera będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów konsumenckich będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet socjalny, opieka medyczna
Ponadto:
  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne
Facebook Pinterest Instagram