Praca: Lakiernik samochodowy

Ogłoszenie numer: 1885485, z dnia 28-12-2017

Klient portalu Praca.pl

Firma z Branży Transportowej zatrudni na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: / Gniezno

Opis stanowiska

Lakiernictwo na potrzeby własne floty (stały, znany tabor), nie świadczymy usług dla innych firm / nie jesteśmy podwykonawcą.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania;
  • Przygotowywanie lakierów;
  • Lakierowanie elementów;
  • Kontrola jakości wykonanej pracy;
  • Dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku: lakiernik samochodowy/pomocnik lakiernika;
  • Sumienność wykonywanych prac;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Zdobywanie nowych kompetencji i rozwój zawodowy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/lakiernik-samochodowy_1885485.html