Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/18/1752
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów. Załadunek i rozładunek towaru, kontrola załadunku i rozładunku. Praca na terenie Unii Europejskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy b

Wymagania inne:

doświadczenie w prowadzeniu sam. dostawczych min. 1 rok

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Spółdzielcza umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu