Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Kelner
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/19/0290
OBOWIĄZKI:

- obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami, - przyjmowanie zamówień od gości, - wykonywanie czynności porządkowych. DODATKOWE INFORMACJE: Staż w ramach "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie grodziskim (V)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnikami projektu mogą być osoby powyżej 30 roku życia, należące między innymi do jednej z poniższych grup: - osoby długotrwale bezrobotne, - osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, - osoby o niskich kwalifikacjach, - osoby w wieku 50 lat i więcej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim