Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Fryzjer
Miejsce pracy: Turek
Numer: StPr/19/0333
OBOWIĄZKI:
- pomoc w doborze fryzur,- strzyżenie damskie,- strzyżenie męskie za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek,- farbowanie, baleyge, sombre,- sprzątanie pracy,- upięcie koku,- trwała ondulacja,- modelowanie fryzur za pomocą szczotek, suszarek oraz czesanie innymi technikami np. nawijanie włosów na wałki, układanie z zastosowaniem dodatków fryzjerskich,- przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Wymagania inne:

kobiety w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku jako bezrobotne z ustalonym II profilem pomocy w rozumieniu art. 33 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2018 poz. 1265 ze zm.), które należą do osób z kategorii NEET, należące do poniższej grupy: - długotrwale bezrobotne

Miejsce pracy:

Turek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku