Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Elektromonter
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/19/0569
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac montażowych i demontażowych, konserwacyjnych napraw i remontów maszyn i urządzeń oraz sprzętu elektrycznego i instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: elektromonter
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektromonter
Uprawnienia: uprawnienia na wózki jezdniowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - wskazane.Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji + wózki jezdniowe.

Miejsce pracy:

Wieleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie