Praca: Asystent biura

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Asystent biura
Miejsce pracy: Czempiń
Numer: StPr/18/0979
OBOWIĄZKI:
Technik prac biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Czempiń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 774 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-biura_2118472.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Asystent Kierownika Kontraktu

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działań kierownika kontraktu w trakcie realizacji kontraktu w ramach projektu inwestycyjnego...

Sekretarka / Asystent/ka

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:OBOWIĄZKI NA STANOWISKU: Kompleksowa organizacja pracy sekretariatu, Zapewnienie płynnego obiegu...

Asystent ds. transportu

Współpraca z firmami transportowymi w zakresie zleconych usług, Sporządzanie dokumentacji transportowej, Monitorowanie rynku usług...